Zielony PLUS dla InsERT GT

zielony PLUS dla InsERT GT to kolejny z serii PLUSÓW - pakietów stworzonych z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności.


Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Systemy z linii InsERT GT zyskują dzięki PLUSOM nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów.


PLUSY mogą być dobierane indywidualnie według potrzeb klienta, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna.

Możliwości zielonego PLUSA dla InsERT GT

  • Obsługa masy i objętości w dokumentach handlowych - do dokumentów handlowych zielony PLUS dla InsERT GT dodaje kolumny Masa i Objętość, które ułatwiają obsługę wielkich dostaw pakowanych np. na kontenery, tiry, statki. Kolumny te są automatycznie wyliczane z kartoteki towarów, dodano także parametr włączający podsumowanie obu kolumn oraz zaktualizowane zostały standardowe wzorce wydruku. 

  • Własne sprawozdania finansowe - dzięki zielonemu PLUSOWI dla InsERT GT użytkownik może stworzyć własne sprawozdania finansowe, jak również zmienić postać już istniejących sprawozdań - w ten sposób mogą powstawać spersonalizowane dokumenty dostosowane ściśle do potrzeb firmy (można np. wybrać język sprawozdania). zielony PLUS dla InsERT GT umożliwia następujące operacje: - dodawanie, poprawianie i usuwanie pozycji, 
- przesuwanie pozycji, 
- autonumeracja wcięć, 
- sumowanie pozycji w górę (dodatnio lub korygująco), 
- określanie czy dozwolone jest dowolne definiowanie pozycji z sald i obrotów kont,
- określanie angielskich i niemieckich nazw pozycji.
  • Dodatkowo zielony PLUS dla InsERT GT daje także możliwość: - określenia układu sprawozdania, 
- określenia poziomu szczegółowości wydruku uproszczonego, 
- definiowania dodatkowych powiązań pomiędzy pozycjami, 
- zaimportowania pozycji z innego sprawozdania (np. bilansu lub RZS).
  • Pola własne w dokumentach - użytkownik ma możliwość definiowania rozszerzonych pól własnych dla wszystkich typów dokumentów handlowych, magazynowych, zamówień, dokumentów finansowych, rozrachunków, dekretów i zapisów w ewidencjach VAT. Użytkownik definiuje pole i określa jego typ (tekstowe, liczbowe, kwotowe, data). Jest to kontynuacja funkcjonalności udostępnionej przez niebieskiego PLUSA dla InsERT GT. 

  • Biblioteka dokumentów dla kontrahenta, podmiotu oraz dokumentu - za pomocą zielonego PLUSA dla InsERT GT możliwych jest wiele operacji m.in.: - import i eksport dowolnych plików, 
- dopisywanie nagłówka,
- wybór kategorii, 
- blokada usuwania i poprawy - zadecydowanie, czy i jakie dokumenty z biblioteki mogą być usuwane lub zmieniane przez innych użytkowników systemu.
  • Biblioteka dostępna jest dla dokumentów, kartoteki kontrahentów, kartoteki towarów oraz dla podmiotu. Jest to funkcjonalność podobna do biblioteki dokumentów w Gratyfikancie GT.
  • Flagi obiektów - funkcjonalność zielonego PLUSA dla InsERT GT dotycząca rozrachunków, która ułatwia pracę wielu osób z jednym obiektem i umożliwia sprawdzanie jego stanu. Flagi mogą być dowolnie zdefiniowane przez użytkownika (kolor, nazwa), a następnie wstawiane, zmieniane i usuwane przy rozrachunkach. Możliwe jest filtrowanie rozrachunków po fladze oraz sprawdzenie, przez kogo i kiedy została wstawiona.

Inne programy w kategorii Sprzedaż

Insert Nexo

Subiekt Gestor
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.