R2fk

Program do prowadzenia pełnej księgowości

Wprowadzanie dokumentów

System R2fk - program do prowadzenia księgowości - umożliwia rejestrowanie wszystkich rodzajów dokumentów: faktury VAT zakupu i sprzedaży, polecenia księgowania. Zobacz przykładowe wydruki.

Rozliczenie VAT, PIT, CIT

Naliczanie deklaracji VAT, PIT, CIT odbywa się automatycznie po uprzednim zaksięgowaniu dokumentów. Skorzystaj z funkcji e-deklaracje. Dowiedz się więcej przeglądając opis programu.

Ewidencja środków trwałych

Program księgowy wyposażony jest w moduły ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Zapoznaj się ze opisem programu.

Raporty i zestawienia końcowe Pełna księgowość to także zestawienia sprawozdawcze do instytucji i urzędów. Przejrzyj specyfikację zestawień. Zaufanie

Zaufało nam tysiące użytkowników. Zapoznaj się z ich opiniami. Pobierz 60-cio dniową wersję testową i sam sprawdź możliwości programu.

Podpowiedzi i przypomnienia

Program do księgowania wyposażony jest w system podpowiedzi i przypomnień, które ułatwią Ci pracę.

Współpraca z systemami zewnętrznymi

Wszystkie dane z naszego systemu finansowo-księgowego można wyeksportować do innych programów. Można również importować dane zapisane w formacie tekstowym.

Dostosowanie do potrzeb

Oprogramowanie księgowe cechuje się dużą elastycznością i dostosowaniem do potrzeb firm z różnych branż. Szereg specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych funkcji programu może ułatwić Ci pracę.

Łatwa obsługa

Nasze program do księgowości jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawet początkujący użytkownicy mogą szybko opanować ich obsługę. Obejrzyj filmy i zapoznaj się z informacjami na stronie szybki start, a przekonasz się, jakie to łatwe.

Przystępna cena

Wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i oblicz cenę programu dla siebie.

Bezpłatna pomoc telefoniczna

Możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc przez telefon lub internet. Przejdź do strony kontakt, zadzwoń i zapytaj o program do pełnej księgowości R2fk.

System zawsze aktualny

Razem z programem otrzymujesz prawo do pobierania wszystkich aktualizacji przez 12 miesięcy.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.