R2płatnik

Program kadrowo płacowy

Dokumentacja kadrowa

Program kadrowy umożliwia sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem. Są to m.in. umowy, aneksy, zaświadczenia i inne dokumenty kadrowe możesz obejrzeć w zestawie przykładowych wydruków.

Rozliczanie czasu pracy

Ewidencjonowanie czasu pracy to m.in.: importować czas pracy z czytników RCP, rozliczać czas pracy kierowców, rozdzielać czas na poszczególne zlecenia, czy rozliczać godziny pracy i nadgodziny w dłuższym niż miesięczny okresie. Dowiedz się więcej przeglądając specyfikę rozliczania czasu pracy.

Naliczanie płac

Nasz program płacowy przeznaczony jest do naliczania płac. Naliczanie płac odbywa się automatycznie na podstawie zawartej umowy, ewidencji czasu pracy oraz wprowadzonych dodatków i potrąceń. Zapoznaj się ze specyfikacją naliczania wynagrodzeń.

Rozliczenia z urzędami

Kadry i płace to także zestawienia sprawozdawcze do instytucji i urzędów. Przejrzyj specyfikację zestawień i wypróbuj nasz program płacowy.

Wysyłanie przelewów

Z programu R2płatnik możemy przesłać przelewy do wszystkich systemów bankowych używanych w Polsce. Przelewy bankowe generują się automatycznie z list płac, raportów ZUS, US i potrąceń.

Zaufanie

Zaufało nam tysiące użytkowników. Zapoznaj się z ich opiniami. Pobierz 60-cio dniową wersję testową i sam sprawdź możliwości programu.

Podpowiedzi i przypomnienia

Program kadry i płace R2płatnik wyposażony jest w system podpowiedzi i przypomnień, które ułatwią Ci pracę.

Współpraca z systemami zewnętrznymi

Wszystkie dane z programu płacowego można wyeksportować do innych programów. Można również importować dane zapisane w formacie tekstowym.

Dostosowanie do potrzeb

System cechuje się dużą elastycznością i dostosowaniem do potrzeb firm z różnych branż. Szereg specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych funkcji programu może ułatwić Ci pracę. Zobacz dodatkowe korzyści dla poszczególnych rodzajów działalności.

Łatwa obsługa

Program kadrowo płacowy R2płatnik jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawet początkujący użytkownicy mogą szybko opanować jego obsługę. Obejrzyj filmy i zapoznaj się z informacjami na stronie szybki start, a przekonasz się, jakie to łatwe.

Przystępna cena

Wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i oblicz cenę programu dla siebie.

Bezpłatna pomoc telefoniczna

Możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc przez telefon lub internet. Przejdź do strony kontakt.

System zawsze aktualny Razem z programem otrzymujesz prawo do pobierania wszystkich aktualizacji przez 12 miesięcy
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.