R2księga

Podatkowa księga przychodów i rozchodów - program księgowy

Wprowadzanie dokumentów

System R2księga to program księgowy, który umożliwia rejestrowanie wszystkich rodzajów dokumentów: faktury VAT zakupu i sprzedaży, rachunki. Zobacz dodatkowe korzyści dla poszczególnych rodzajów działalności.

Rozliczenie VAT, PIT

Naliczanie deklaracji VAT, PIT odbywa się automatycznie po uprzednim zaksięgowaniu dokumentów. Skorzystaj z funkcji e-deklaracje w podatkowa księga przychodów i rozchodów program R2księga. Dowiedz się więcej przeglądając opis programu.

Ewidencja środków trwałych

System księgowy wyposażony jest w moduł amortyzacji środków trwałych i ewidencji wyposażenia. Zapoznaj się ze specyfikacją.

Raporty i zestawienia końcowe

Księgowość to także zestawienia sprawozdawcze do instytucji i urzędów. Przejrzyj przykładowe wydruki w KPiR program.

Zaufanie

Zaufało nam tysiące użytkowników. Zapoznaj się z ich opiniami. Pobierz 60-cio dniową wersję testową i sam sprawdź możliwości programu.

Podpowiedzi i przypomnienia

Księga przychodów i rozchodów wyposażona jest w system podpowiedzi i przypomnień, które ułatwią Ci pracę.

Współpraca z systemami zewnętrznymi

Wszystkie dane z programu KPiR można wyeksportować do innych programów. Książka przychodów i rozchodów program może również importować dane zapisane w formacie tekstowym.

Dostosowanie do potrzeb

Nasza książka przychodów i rozchodów cechuje się dużą elastycznością i dostosowaniem do potrzeb firm z różnych branż. Szereg specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych funkcji programu może ułatwić Ci pracę.

Łatwa obsługa

Księga przychodów i rozchodów program R2księga jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawet początkujący użytkownicy mogą szybko opanować ich obsługę. Obejrzyj filmy i zapoznaj się z informacjami na stronie szybki start, a przekonasz się, jakie to łatwe.

Przystępna cena

Wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i oblicz cenę programu dla siebie.

Bezpłatna pomoc telefoniczna

Możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc przez telefon lub internet. Przejdź do strony kontakt i skontaktuj się z serwisem kpir program.

System zawsze aktualny

Razem z książka przychodów i rozchodów program R2księga, otrzymujesz prawo do pobierania wszystkich aktualizacji przez 12 miesięcy.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.