Dystrybutor GT

Program przeznaczony jest dla firm komputerowych pracujących na programach Insert. Program umożliwia automatyczne wczytywanie faktur zakupu towarów od dystrybutorów sprzętu komputerowego. W tej chwili są obsługiwani są dystrybutorzy Action (csv), Incom (csv, xls, Web-Service), Max Computers (XML, Web-Service), ABC Data (XML), Yamo (XML), AB SA (XML)

Firmy komputerowe bardzo często kupują ten sam towar u różnych dystrybutorów. Każdy z dystrybutorów posługuje się swoimi własnymi indeksami, które są różne od Product Number producentów sprzętu komputerowego. Dlatego pojawia się problem synchronizacji towarów u dystrybutorów w połączeniu z naszymi towarami w Subiekcie. Koncepcja programu jest taka, że program posiada własną tabelę relacji symbol towaru dystrybutora->towar w Subiekcie. Na ten sam towar w Subiekcie GT może wskazywać wiele towarów od różnych dystrybutorów. Przy wczytywaniu faktury od dystrybutora program sprawdza w tabeli relacji, czy ten towar był już wczytywany i jeśli tak do Subiekta jest wczytywany prawidłowy towar. W przypadku, gdy towar pojawia się po raz pierwszy mamy możliwość wybrania towaru z listy Subiekta, bądź dodać nowy. Dlatego program na początku trzeba "nauczyć" towarów jakie kupujemy. Jako, że podczas zakupów w firmach komputerowych 50-70% towarów powtarza się przy ponownych zakupach, stanowi to duże ułatwienie pracy.

Program wymaga aktywnej licencji programu Sfera dla Subiekta.

Nowa wersja programu umożliwia wczytywanie kodów EAN towarów podawanych przez dystrybutorów do Subiekta GT. Kody EAN podaje Action oraz AB SA.


Cena netto: 550 zł

Aktualizacja programu Cena netto: 150 zł

Wersja demonstracyjna programu (+instrukcja w menu pomoc) Instrukcja
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.