Zamówienia GT

Program umożliwia zaawansowaną realizację/przekształcenie dowolnych dokumentów w inne dokumenty w Subiekcie GT (Można przekształcać np. MM->FS ZK->PW, FS->MM). Można realizować wiele zamówień i łączyć w jeden dokument. Można przekształcać zamówienia na dowolny typ dokumentu (FS,PA,MM,RW,PW,FZ,ZD,WZ,PZ). Po przekształceniu zamówienia w inny dokument, może być stworzone zamówienie różnicowe. Zamówienia można realizować na innym magazynie, niż powstało zamówienie. Możliwe jest ponowna realizacja zamówienia już zrealizowanego. Program obsługuje flagi dokumentów (z czerwonego/zielonego plusa).

Program umożliwia też stworzenie automatycznej MM przy realizacji dokumentów na innych magazynach. Czyli realizując zamówienie z magazynu A fakturą na magazynie B może powstać automatycznie MM (z magazynu A do B) na towary znajdujące się na zamówieniu.

Program umożliwia pracę w dwóch trybach:

  • Łączy wszystkie zaznaczone dokumenty w jeden zbiorczy dokument (grupując towary lub nie, w zależności od ustawień). W wyniku tego powstaje jeden zbiorczy dokument
  • Realizując seryjnie. Umożliwia przekształcenie każdego dokument osobno. W ten sposób można zaznaczyć 100 zamówień od klienta (ZK) i kazać utworzyć hurtem na podstawie ZK Paragony. Przy realizacji seryjnej możemy wymóc wydrukowanie dokumentu, fiskalizację. Możemy utworzyć automatycznie MM pośrednie jeśli realizacja jest na innym magazynie. Możemy ustalić formę płatności, czy ma pochodzić z dokumentu ZK, czy ustalamy ręcznie i wiele innych opcji


Program jest licencjonowany na jedną firmę. Nie ma ograniczeń na ilu stanowiskach jest zainstalowany. Do pracy wymagana jest licencja Sfera dla Subiekta GT. Ilość jednocześnie pracujących programów jest ograniczona przez ilość posiadanych licencji Sfera GT. Program Zamówienia GT może być dla wygody uruchamiany jako zestawienie COM. Program ma zaszytą funkcjonalność oszczędzania licencji Sfery GT.

Cena netto: 490 zł

Aktualizacja dla posiadaczy wersji 3.xx Cena netto: 290 zł

Zamów program w sklepie internetowym
Wersja demonstracyjna programu

Historia wersji:
Wersja 4.0

  • Możliwość realizacji seryjnej dokumentów
  • Możliwość wyboru dokumentów źródłowych z rożnych magazynów

ZamowieniaGT1
 
ZamowieniaGT2
ZamowieniaGT3
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.