Profile GT dla InsERT GT

Jest to program, który umożliwia rozszerzenie funkcjonalności uprawnień o kontrolę dostępu do poszczególnych magazynów, zestawień, kas.... W standardowym Subiekcie GT można przydzielić pracownikowi tylko jedną domyślną kasę, magazyn. Można zabrać mu uprawnienie do zmiany kasy/magazynu. Co w przypadku, gdy pracownik ma mieć dostęp do kilku magazynów i kilku kas spośród 10. Rozwiązaniem jest program Profile GT.

Program umożliwia korzystanie z nowej funkcji profilowania uprawnień w Insert GT.

Polega to na przydzielaniu uprawnień pracownikom do:

 • magazynów (można przełączyć się tylko na wybrane, dostępne magazyny w Subiekcie GT)
 • magazynów do których można zrobić przesunięcie MM
 • zestawień (pracownik będzie miał dostęp tylko do wybranych zestawień)
 • kas (można przełączyć się tylko na wybrane, dostępne kasy w Subiekcie GT)
 • kasy do których można zrobić transfer gotówki
 • podglądu dokumentów przez klawisz F9
 • słowników
 • dostępnych drukarek fiskalnych oraz terminali płatniczych wraz z opcją ustawienia które urządzenie jest domyślne

Dodatkowo program umożliwia:

 • kopiowanie uprawnień ustalonych dla jednego pracownika innym pracownikom. Program posiada opcję skopiowania uprawnień z innej bazy danych (nawet znajdującej się na innym serwerze).
 • kopiowanie ustawień list (gridów) ustalonych dla jednego pracownika innym pracownikom (np. lista towarów, kontrahentów, dokumentów). Program posiada opcję skopiowania uprawnień z innej bazy danych (nawet znajdującej się na innym serwerze).
 • zbiorcza zmiana uprawnień wielu pracownikom jednocześnie (umożliwia bardzo szybko zabranie/dodanie uprawnienia wielu pracownikom)
 • edycja uprawnień pracownika (działa wyszukiwanie przez F7 i filtrowanie przez F8). Dużo łatwiej pozmieniać uprawnienia niż w Insert GT

Od tej pory pracownicy nie będą zaglądać tam gdzie sobie nie życzysz. Każdemu z pracowników można zdefiniować osobno dostęp do każdego zestawienia, umożliwić bądź zabronić korzystania z danej kasy lub magazynu.

Najczęstszy sposób użycia programu, to stworzenie szablonu/wzoru, na postawie którego kopiujemy ustawienia dostępu dla użytkowników nowych bądź istniejących pasujących do tego wzoru. Użytkownik taki jest nieaktywny, więc nie występuje nigdzie na listach wyboru (np. przy logowaniu) - Wzór Handlowy, Wzór Magazyn i dla tych użytkowników ustalamy wszystkie uprawnienia dostępu.


Cena netto dla 1 podmiotu: 500 zł+VAT
Cena netto wersji serwisanckiej: 990 zł+VAT

Zamów program w sklepie internetowym (dostępne warianty)

Wersja serwisancka jest przewidziana tylko dla autoryzowanych serwisantów firmy Insert. Jest pozbawiona blokady NIPu, umożliwia świadczenie usług dla klientów. Licencja jest na firmę serwisancką.

Wersja demonstracyjna programu
Aktualizacja programu do wersji 4.00 Aktualizacja programu do wersji 3.11 Aktualizacja programu do wersji 2.4

Przy zakupie programu nowa wersja bezpłatnie dostępna przez 6 miesięcy od zakupu.

Aktualizacja do wersji 4.0

Koszt aktualizacji programu: 250 zł+VAT / wersja serwisancka: 490 zł+VAT
Dla wersji serwisanckich: Aby zaktualizować wersję przenośną/portable (dla serwisantów), proszę z wersji zainstalowanej skopiować pliki które występują w wersji przenośnej.

Instrukcja obsługi programu
Profile GT

Wybieramy pracownika i przypisujemy mu co jest dla niego dostępne (zestawienia, kasy, magazyny...). Podczas wyszukiwania danych można korzystać ze znanych z Insert GT klawiszy wyszukiwania i filtrowania F7/F8

Profile GT

Możemy też profilować od strony obiektu, czyli wybieramy np. Magazyn i przydzielamy jakie osoby mogą korzystać z magazynu bądź nie mogą.

Profile GT

Zbiorcze dodawanie lub zabieranie uprawnień dla wielu pracowników to długo oczekiwana opcja, znacznie ułatwiająca zarządzanie uprawnieniami. Uprawnienia można wyszukać przez F7, lub wyfiltrować przez F8. Tego nie ma nawet w Subiekcie GT.

Profile GT

Zbiorcze kopiowanie ustawień jednego pracownika dla wielu innych. Za jednym zamachem możemy skopiować ustawienia list/gridów, uprawnień, profili. Dodatkowo można kopiować ustawienia między róznymi bazami danych

 
Profile GT

Zmiana uprawnień jednego pracownika. Dzięki łatwemu wyszukiwaniu przez F7 i filtrowaniu przez F8 dużo łatwiej tego dokonać niż w Insert GT

Historia wersji

4.00 (27.11.2021)
 • Opcja kopiowania uprawnień oraz ustawień list (gridów) z innej bazy danych (również znajdującej się na innym serwerze).
 • Filtry aktywny pracowni, aktywne urządzenie fiskalne, typ urządzenia drukarka fiskalna/terminal płatniczy
 • Opcja ustawiania domyślnego urządzenia fiskalnego
3.00 (18.09.2016)
 • Zmiany interfejsowe. Wszystkie okna programu są w pełni skalowalne.
 • Obsługa nowego sposobu profilowania drukarek fiskalnych obowiązująca od wersji 1.45
 • Dodana opcja automatycznej naprawy błędów bazy danych w tabelach uprawnień (wywoływana z opcji MENU) dla wszystkich użytkowników
2.40 (18.09.2016)
 • Usprawnienia interfejsowe (można zaznaczać wiele pól myszką, klikając dwa raz przenosimy pozycję, można zaznaczać spacją wiele opcji)
 • Kopiowanie uprawnień jest odporne na błędy bazy danych w tabelach uprawnień
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.