Faktura wewnętrzna WNT dla Subiekt GT

Program umożliwia wystawianie automatyczne faktur wewnętrznych koniecznych przy zakupach wewnątrzunijnych na podstawie faktur zakupu.

Fakturę wewnętrzną można wyeksportować do Excela do dalszej obróbki lub też od razu wydrukować.

Jeśli faktura zapisana w Subiekcie jest wystawiona z innym kursem waluty, niż ten który chcemy aby był użyty do wydrukowania faktury wewnętrznej dla celów VAT nie ma z tym najmniejszych problemów. Program przez wydrukiem zapyta się według jakiego kursu waluty ma być wydrukowana faktura wewnętrzna. Program używa bazy Subiekta GT z kursami walut. Jeśli więc w Subiekcie są aktualne kursy walut (od wersji Subiekta 1.10 można automatycznie pobierać z Internetu aktualne kursy NBP) to nie będziemy musieli ich wpisywać.

Jako numer faktury wewnętrznej program domyślnie proponuje numer faktury zakupu z Subiekta GT. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby ten numer zmienić na dowolnie własny. Użyty kurs waluty oraz numer faktury wewnętrznej zostanie zapisany w opisie faktury zakupu i będzie widoczny z poziomu Subiekta GT.

Program nie wymaga licencji Sfery dla Subiekta GT.


Cena netto: 300 zł +VAT

Wersja demonstracyjna programu

W najnowszej wersji programu (1.6) została dodana opcja, umożliwiająca dołożenie do faktury zakupu kosztów transportu i rozłożenie kosztów proporcjonalnie na towary znajdujące się na fakturze zakupu. Koszty są rozkładane proporcjonalnie do wartości pozycji lub proporcjonalnie do ilości towarów na pozycji. Uwaga ! Tylko ta nowa funkcja umożliwiająca dołożenie do faktury zakupu kosztów transportu wymaga aktywnej licencji Sfery GT. Pozostałe funkcje programu w dalszym ciągu nie wymagają licencji na program Sfera dla Subiekta GT.


 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.