Zamówienia GT

Program umożliwia zaawansowaną realizację zamówień w Subiekcie GT (dotyczy to zamówień od klientów jak i do dostawców). Można realizować wiele zamówień i łączyć w jeden dokument. Można przekształcać zamówienia na dowolny typ dokumentu (FS,PA,MM,RW,PW,FZ,ZD,WZ,PZ). Po przekształceniu zamówienia w inny dokument, może być stworzone zamówienie różnicowe. Zamówienia można realizować na innym magazynie, niż powstało zamówienie. Możliwe jest ponowna realizacja zamówienia już zrealizowanego. Program obsługuje flagi dokumentów (z czerwonego/zielonego plusa).

Dodatkowo w nowej wersji program umożliwia tworzenie nowych dokumentów na podstawie innych dokumentów (obsługiwane są wszystkie typy dokumentów handlowych). Możliwe jest więc utworzenie MM na podstawie wystawionej faktury sprzedaży. Można na podstawie MM stworzyć od razu WZ. Liczba kombinacji jest nieograniczona.

Program umożliwia też stworzenie automatycznej MM przy realizacji dokumentów na innych magazynach. Czyli realizując zamówienie z magazynu A fakturą na magazynie B może powstać automatycznie MM (z magazynu A do B) na towary znajdujące się na zamówieniu.


Program jest licencjonowany na jedną firmę. Nie ma ograniczeń na ilu stanowiskach jest zainstalowany. Do pracy wymagana jest licencja Sfera dla Subiekta GT. Ilość jednocześnie pracujących programów jest ograniczona przez ilość posiadanych licencji Sfera GT. Program Zamówienia GT może być dla wygody uruchamiany jako zestawienie COM. Program ma zaszytą funkcjonalność oszczędzania licencji Sfery GT.

Cena netto: 350 zł

Wersja demonstracyjna programu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.